O nas

Odkryj szeroką gamę produktów COROSIVO. Donice, obrzeża trawników, podniesione grządki, paleniska, grile, stojaki na drewno, ławki i wiele innych wykonanych z najwyższa dbałością o szczegóły. Pracujemy ze stalą CORTEN, stalą nierdzewną, aluminium oraz ocynkowaną stalą węglową.

Odpowiedając na sygnały od klientów regularnie rozbudowujemy podstawową ofertę. Katalogi i zestawienia znajdziecie Państwo na naszych stronach, a zakupów można dokonać szybko i bezpiecznie za pośrednistwem internetu. Gwarantujemy wyprodukowanie gotowych produktów do 10 dni roboczych.

Projekty indywidualne to druga, równie ważna płaszczyzna naszej działalnoći. Przekuwamy wizję naszych klientów w gotowe produkty, za pomocą modelowania 3D, przed rozpoczęciem produkcji możemy się upewnić że produkt spełnia wymagania klienta.
Wieloletnie doświadczenie w zakresie obróbki stali oraz rozbudowany park maszynowy naszych kontrahentów powodują że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!
Jednocześnie optymalizujemy projekty. Drobne zmiany, dostosowanie projektu do powszechnie dostępnych rozmiarów materiału i technologii, pozwala nam dostarczyć najwyższej jakości projekt w rozsądnej cenie.

PROJEKT >WIZUALIZACJA >PRODUKCJA