Współpraca

CUSTOM DESIGN

Indywidualne wariacje produktów udostępnionych na naszej stronie oraz portalu Pinterest dopasowane do Twoich przestrzeni! Od projekty, przez produkcję po montaż. Zapraszamy do kontaktu, przedstawienia swojej wizji, a zrobimy co w naszej mocy by sprostać Twoim oczekiwaniom!

NAPISZ DO NAS

DLA ARCHITEKTÓW/DESIGNERÓW

Ambitne i trudne projekty cieszą nas najbardziej! Dotychczasowe doświadczenie we współpracy ze środowiskiem designu pozwoliły nam wyrobić pewne schematy współpracy. Wiele ciekawych wizualizacji i pomysłów pozostaje tylko na papierze. Kluczowym wyzwaniem jest przekształcenie Waszej wizji w projekt wykonawczy, rozbicie na poszczególne elementy na podstawie których można opracować technologię produkcji. Brak kompletnej dokumentacji technicznej często uniemożliwia sprawna realizację lub kilkakrotnie zwiększą koszty wykonania.

W zależności od charakteru projektu, możemy dostarczyć gotowy produkt lub stworzyć i udostępnić dokumentację techniczną, z która można udać się do firm usługowych. Dotychczasowe doświadczenie w branży usługowej obróbki stali pozwala nam podejść do tematu jak do produkcji przemysłowej. Pomożemy wybrać optymalną technologię zaproponujemy korekty wizji pozwalające zmniejszyć koszty produkcji.

Zapewniamy zachowanie tajemnicy handlowej, która potwierdzona zostaje zawarciem umowy o zachowaniu poufności.

NAPISZ DO NAS

ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM

Elastyczne podejście do warunków współpracy,  możliwość stworzenia indywidualnych instalacji/ekspozycji. Chcesz wiedzieć więcej, napisz do nas!

NAPISZ DO NAS

ONLINE MARKET PLACE

Zapraszamy do zapoznania się ofertą i opiniami naszych klientów na platformach zakupowych.

  • ALLEGRO
  • E-BAY
  • ETSY